Hotspot NHL Stenden Emmen

Kom ontdekken en experimenteren!

Op zaterdag 4 oktober 2025 verandert NHL Stenden hogeschool Emmen in een bruisende hotspot vol wetenschap, techniek en creativiteit. Onze opleidingen, van Pabo tot ICT en van Chemie tot Finance & Control zetten de deuren open voor interactieve activiteiten voor kinderen en jongeren

Ben je nieuwsgierig hoe een robot werkt, wil je zelf een minicomputer programmeren of trek je een labjas aan voor spannende proefjes in het chemielab? Of ontwerp je iets met technologie of bouw je een kunstwerk met een 3D-pen? Dit is nog maar een greep uit het programma: je kunt je hier de hele dag vermaken! De koffie, thee en ranja staan klaar en in onze kantine kun je terecht voor een hapje.

Ook ouders en grootouders zijn welkom om zelf iets te leren. Het is geen open dag, maar wie weet planten we een zaadje voor de toekomst.

We kijken ernaar uit je te zien op zaterdag 4 oktober in Emmen!

Activiteiten

Geen activiteiten gevonden.

Deelnemende Organisaties

Geen organisaties gevonden.

Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap is initiatiefnemer van Weekend van de Wetenschap.